A nyertes... - The winner is...
Köszönöm mindenkinek, aki bekukkantott hozzám és részt vett a játékban. Nagy-nagy örömömre szolgál, hogy ennyien tettétek ezt. Remélem, ezután is be-be tértek körbenézni.
És akkor most következzen a szerencsés nyertes kihirdetése:
Thank you everyone for the participation in my giveaway. I hope you will visit my blog other time, too.
Maja a The Snowfower Diaries blog nagyon tehetséges tulajdonosa. Gratulálok Maja!
Kérlek minél hamarabb írd meg nekem e-mailban (az oldalsávban megtalálod az elérhetőségem) a címed és már küldöm is a nyereményedet!
További szép hetet és nyugodt karácsonyi készülődést kívánok mindenkinek!
További szép hetet és nyugodt karácsonyi készülődést kívánok mindenkinek!
