Kirándulás
Családi okok miatt Münchenbe kellett utaznunk a múlt héten és persze vittük magunkkal a lányokat is. Hogy kellemesebb legyen az út, némi városnézést és kirándulást is beiktattunk a programba. Az időjárás is kegyes volt hozzánk: már nem esett az eső de még nem volt elviselhetetlen meleg.
Hazafelé pedig Salzburgban és a környékén kirándultunk.